2 березня 2022, 11:36

Добровольці з Японії готові прибути в Україну: у посольстві прояснили ситуацію

70 японців готові поїхати в Україну, щоб поповнити лави іноземців, які готові воювати проти Росії.

Добровольці з Японії готові прибути в Україну: у посольстві прояснили ситуацію

Після початку вторгнення російської армії в Україну Володимир Зеленський дав добро на участь іноземних легіонів у битві за Україну. Білоруські добровольці є одними з перших, хто створив свої загони в Україні. А сьогодні стало відомо і про добровольців із Японії.

На початку поточного тижня в Україні було сформовано загони з добровольців, які прибули з Білорусі для участі у бойових діях проти РФ. Сьогодні, 2 березня, стало відомо, що незабаром до країни прибудуть японці, повідомляє "Війна Росія Україна Донбас" з посиланням на Reuters.

39-річний офісний працівник Кейічі Куроги на офіційній сторінці президента України у Twitter побачив новину про формування "іноземних легіонів". Він одразу ж зателефонував до Посольства України в Японії та подав заявку.

Куроги зізнався, що, коли побачив у Мережі фото з України, де на захист країни стали люди похилого віку та навіть жінки, він не зміг стояти осторонь.

Станом на вівторок до легіону вже записалося 70 японців, включаючи 50 членів Сил самооборони та двох ветеранів із Французького іноземного легіону.

У посольстві України підтвердили інформацію, але при цьому заявили, що вони дають добро лише тим, хто має спеціальну військову підготовку чи пройшов армію.

У посольстві заявили, що Україні на фронті потрібні медики, зв'язківці, пожежники та спеціалісти в ІТ.

Секретар Кабміну Японії Хірокадзу Мацуно закликав усіх жителів країни негайно покинути Україну та запросив у українського посольства інформацію про евакуацію.

Японія закриває на якийсь час своє посольство у Києві. У Токіо після подій Другої світової війни було змінено Конституцію. Країна має право лише на колективну самооборону або може надати військову допомогу виключно своїм союзникам.

Минулого тижня Посольство України в Японії зібрало 17 млн доларів у вигляді пожертвувань.

Раніше ми повідомляли, що у Мережі викладено нові кадри боїв у Бучі. На центральній вулиці можна побачити багато підбитої ворожої військової техніки.

Нагадаємо, 27 лютого в Україну прибули перші добровольці з Білорусі, які готові воювати разом із ЗСУ проти російських окупантів.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини