2 березня 2022, 10:27

Морги Білорусі забиті чеченцями: Красуліна розповіла, чому "вантаж 200" не відправляють до Чечні

До Чеченської республіки бояться транспортувати численні тіла солдатів, які прийшли в Україну з війною на боці окупантів.

Морги Білорусі забиті чеченцями: Красуліна розповіла, чому "вантаж 200" не відправляють до Чечні

Українські міста всіяні тілами російських військових, їх просто не встигають прибирати з вулиць, а у РФ з екранів ТБ продовжують поширювати брехливу інформацію про війну в Україні та "миротворців" РФ, приховуючи реальні людські втрати, які зазнає країна-агресор.

Діалог.UA вже писав про ліквідованих "кадировців", чиї тіла перебувають у Білорусі, а на батьківщині, у Чечні, їх оплакують матері. Цю інформацію підтвердила представник білоруської опозиції Анна Красуліна.

"У Мозирі (білоруське місто у Гомельській області) забито всі морги, більшість із них - етнічні чеченці, дано вказівку на тривале зберігання тіл, щоб у Чечні не дізналися про реальні втрати ЗС РФ", - сказала вона в ефірі. Фрагмент відео опубліковано на Telegram-каналі "Інсайдер".

"Вантаж 200" просто бояться відправляти до Чечні, інакше російська пропаганда розсиплеться.

"Кадировці" повідомляли про складну ситуацію для себе під час вторгнення в Україну, зіткнувшись з організованим і запеклим опором ЗСУ та сил територіальної оборони.

Їх швидко розгромили, а ті, хто вижив, змушені були відступити.

Нагадаємо, була оприлюднена розмова матерів "кадировців", які загинули за РФ в Україні.

Раніше повідомлялося, що Кремль звозить загиблих російських солдатів у морги окупованого Криму і вони вже переповнені. Медперсонал у шпиталі працює у посиленому режимі, надаючи допомогу пораненим.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини