23 лютого 2022, 15:35

Голова Міноборони Британії пригадав Путіну історію про царя Миколу I та Кримську війну

У Британії заявили, що Путін робить помилку часів царя Миколи I за часів Кримської війни 1853-1856 років.

Голова Міноборони Британії пригадав Путіну історію про царя Миколу I та Кримську війну

Голова Міноборони Великої Британії Бен Уоллес заявив, що Путін у своїх діях проти України не має союзників і у цьому дуже нагадує царя Миколу I та часи Кримської війни.

У Британії нагадали, що Лондон готовий вдарити по російських інтересах у будь-якій точці світу, якщо це буде необхідно, інформує The Guardian.

Уоллес заявив, що у 1853 році шотландський гвардійський полк "пнув" царя Миколу I у Криму. Лондон готовий повторити цей "трюк" у наші дні.

ЗМІ пишуть, що таку заяву Уоллес зробив неофіційно, коли вів бесіду з військовослужбовцями у будівлі Кінної гвардії у Вестмінстері.

Голова Міноборони заявив, що Путін останнім часом розійшовся. Однак у Британії є тисяча бійців, які готові моментально відреагувати на будь-які виклики.

У Путіна, як і у царя Миколи, немає союзників у його агресивній політиці.

Кримська війна 1853-1856 років була викликана Росією, оскільки у неї були далекосяжні плани. Їй протистояли Британія, Франція, Османська імперія та Сардинське королівство. Миколай намагався скористатися ситуацією на Балканах, щоб розширити сфери впливу Російської імперії.

Однак та війна закінчилася для Російської імперії дуже погано: безліч жертв і повна втрата Чорноморського флоту.

Раніше ми повідомляли, що Гордон запропонував президентові України низку креативних ідей у відповідь на рішення Путіна, включаючи визнання Татарстану та Якутії.

Нагадаємо, російський десантник виклав у соцмережу ролик, у якому він заявив, що їде воювати в Україну, щоб погасити свою судимість.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини