19 лютого 2022, 10:31

"Найближчими днями", – Байден оцінив ймовірність нового вторгнення РФ в Україну

Президент США виступив щодо ситуації навколо України та Росії: він оцінив ймовірність наступу на Україну.

"Найближчими днями", – Байден оцінив ймовірність нового вторгнення РФ в Україну

Напад військ РФ на Україну може статися "найближчого тижня" та навіть у "найближчі дні", запевнив глава Білого дому Джо Байден у своєму виступі у резиденції.

При цьому він впевнений, що глава РФ Володимир Путін вже прийняв рішення з цього приводу, бо Штати мають підстави так думати. Хоча, за оцінкою американського президента, залишається шанс для дипломатичного діалогу, доки не розпочалася чергова агресія Кремля.

За даними розвідки США, підрозділи РФ розгорнуті майже вздовж всього українського кордону. Також Байден дав зрозуміти, що Штати не відправлятимуть своїх солдатів в Україну, проте Вашингтон усіляко сприятиме Києву й українцям. За його словами, Америка надасть для нашої держави озброєння й економічну підтримку.

Також у Білому домі серйозно налаштовані до жорстких економічних обмежень проти РФ. При цьому влада США сподівається, що Москва все ж таки обере дипломатичний шлях за "столом переговорів".

Тим часом у Пентагоні припускають, що Кремль не застосовуватиме атомну зброю.

До того ж наприкінці виступу Байден запевнив, що впевнений у вторгненні Путіна в Україну. Він обґрунтував це тим, що має серйозні розвіддані.

Додамо, раніше у Міноборони України оцінили "строки вторгнення РФ" від західних ЗМІ. Також в оборонному відомстві оцінили реальну чисельність військ РФ біля кордонів України.

Крім того, цього тижня Байден вже називав нову дату вторгнення РФ в Україну.

Крім цього, Міноборони Британії показало мапу вторгнення РФ в Україну.

Тим часом Кремль використав новий спосіб тиску на США через НАТО й Україну.

Напередодні на підтримку України сенат США прийняв резолюцію.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини