10 лютого 2022, 20:07

Лукашенко пояснив, чому "гарячої війни" не буде

Невизнаний президент Білорусі заявив про неготовність країн вийти із зони комфорту.

Лукашенко пояснив, чому "гарячої війни" не буде

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, коментуючи ситуацію з безпекою у Європі, спричинену загрозою російського вторгнення в Україну, висловив впевненість, що "гарячої війни" не буде, бо країни, які звикли до комфорту, не готові розпрощатися з ним і перебратися в окопи.

Відповідну заяву він зробив на нараді з кадрових питань.

"Я переконаний, що жодної гарячої війни не буде. Аж надто ми звикли до комфорту", – сказав лідер правлячого білоруського режиму.

Він зазначив, що загроза бойових дій зараз широко обговорюється у суспільстві, та припустив: влада "переборщила" у цьому питанні. Водночас він вважає, що "мовчати у такій ситуації не можна", щоб у разі чого населення не сказало, чому його не попереджали про можливість початку війни.

Лукашенко, натякаючи на Україну, заявив, що останнім часом Білорусь "промацують" і назвав це "гібридною війною".

"То вертоліт залетить, то літак, то безпілотник", – додав він.

Нагадаємо, у недавньому інтерв'ю російському пропагандисту Володимиру Соловйову Лукашенко заявив, що Захід не тільки не хоче розлучатися з комфортним життям, а й нібито побоюється ОДКБ, військового союзу на чолі з Росією, який, за його словами, може "дійти до Ла-Маншу".

Крім того, невизнаний президент пригрозив ракетними ударами по Україні, якщо Київ вирішить провести силову операцію зі звільнення окупованих територій на Донбасі.

Він також спрогнозував, що у найближчі 10-15 років Україна "стане членом Союзної держави", якщо Росія та Білорусь "не нароблять помилок".

Автор: Артем Малиновский

Останні новини