9 лютого 2022, 09:43

Журналісти NBC розповіли, як Байден називає Путіна під час неофіційних зустрічей

Американські журналісти вирішили розповісти правду про те, що Байден думає про лідерів світових країн.

Журналісти NBC розповіли, як Байден називає Путіна під час неофіційних зустрічей

ЗМІ пишуть, що у неофіційних розмовах президент США називає Володимира Путіна "хлопцем із ядерною зброєю та без друзів". При цьому свою оцінку глава Білого дому дав і  іншим лідерам.

Вчора, 8 лютого, журналісти NBC News опублікували статтю про Байдена та його думку про лідерів світових країн.

Джерело пише, що навколо можливого вторгнення Росії в Україну Джо Байден провів багато міжнародних зустрічей, на яких жартував про своїх колег і ділився особистою думкою.

Так президент США заявив, що глава Росії не має друзів, лише ядерну зброю. Запальним політиком він назвав прем'єр-міністра Британії Бориса Джонсона. Про Олафа Шольца Байден сказав, що той не є Ангелою Меркель. У розмовах із президентом Франції Макрон нібито говорив Байдену, що дуже хоче бути схожим на Шарля де Голля.

Журналісти пишуть, що Байден давав характеристику тому чи іншому лідеру на тлі їх ставлення до ситуації навколо України.

Байдену було складно порозумітися з членами НАТО на тлі можливого вторгнення Росії в Україну. Найбільше йому "дісталося" від Німеччини. Берлін всіляко уникає теми заморожування трубопроводу "ПП – 2", якщо Путін віддасть наказ про вторгнення в Україну. Не дав відповіді на це запитання Шольц і у понеділок, 7 лютого.

Водночас президент Франції наполягає на тому, щоб усі дії у ЄС на тлі конфлікту між Росією й Україною координував сам Союз, а не НАТО.

Директор по Росії та Європі Інституту миру США Дональд Дженсен не сумнівається, що якщо Путін справді віддасть наказ про вторгнення, то ЄС і США швидко прийдуть до єдиного знаменника у цій ситуації.

А представник Ради нацбезпеки США Емілі Хорн заявила, що всі розмови навколо Байдена та його думки щодо лідерів світових країн є "анонімними плітками". Вони не відображають реальних поглядів і думок президента США, який поважає всіх своїх колег.

Раніше ми повідомляли, що у разі вторгнення Росії в Україну Вашингтон відправить до Східної Європи додаткові війська.

Нагадаємо, користувачі Мережі висміяли стіл, за яких проводили переговори президенти Росії та Франції.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини