7 лютого 2022, 21:30

У Туреччині назвали єдину перешкоду, що залишилася, для зустрічі Зеленського і Путіна

Представник президента Туреччини Ібрагім Калин назвав умову зустрічі російського лідера Володимира Путіна з українським президентом Володимиром Зеленським.

У Туреччині назвали єдину перешкоду, що залишилася, для зустрічі Зеленського і Путіна

Зустріч Володимира Зеленського та Володимира Путіна у Туреччині може відбутися у разі позитивної відповіді Москви, Київ уже дав згоду.

З такою заявою виступив представник президента Туреччини Ібрагім Калин, пише РИА Новости.

Як повідомлялося раніше, 4 лютого спікер Кремля Дмитро Пєсков визнав, що Володимир Путін нібито готовий зустрічатися з будь-ким заради врегулювання конфлікту в Україні, проте Москві важливо заздалегідь розуміти результати переговорів.

При цьому Пєсков не зміг назвати дату, коли президент РФ зможе вирушити до Туреччини.

Нагадаємо, Реджеп Тайіп Ердоган неодноразово заявляв про підтримку суверенітету та цілісності України, не визнаючи анексію Криму. Москва незадоволена такою позицією, але бурхливих протестів із 2014 року жодного разу не висловлювала.

Останнім часом Анкара прагне активізувати процес врегулювання конфлікту на Донбасі та пропонує виступити як новий майданчик для переговорів сторін.

Президент Туреччини висловив бажання організувати зустріч президентів України та РФ, щоб досягти відчутних результатів у припиненні війни на сході нашої країни.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини