5 лютого 2022, 16:29

У Німеччині анонсували концерти "російського" шоу "Квартал 95" – з'явилася реакція Студії

У Німеччині "Квартал 95" назвали "російським комедійним шоу", презентуючи концерт, що відбудеться у Гамбурзі 4 лютого 2023 року.

У Німеччині анонсували концерти "російського" шоу "Квартал 95" – з'явилася реакція Студії

Наступного року актори "Кварталу 95" збираються дати кілька концертів у Німеччині. Прокатники вже розпочали рекламну кампанію, але потрапили у гучний скандал. Річ у тім, що "Студію" назвали "російським шоу", яке добре зарекомендувало себе.

Організатори заявляють, що вони опублікували інформацію, яку їм надав менеджмент "Кварталу".

До речі, мінімальна вартість квитка на концерт у Німеччині – 58,90 євро.

Студія "Квартал 95" у Facebook вже відреагувала на конфуз і вимагала екстрено внести правки до афіш, оскільки шоу завжди було та залишається продуктом України.

"У разі повторення таких ситуацій Студія "Квартал 95" скасовуватиме концерти без попередження прокатника", – пригрозили у Студії.

Під цим постом українці підтримали Студію, але рекомендували використовувати у шоу українську мову, щоб уникнути асоціацій із РФ і можливого повторення подібних ситуацій.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року "Квартал 95" підбив підсумки року в українській політиці: дісталося всім опонентам президента Володимира Зеленського.

А ввечері 31 грудня вийшов випуск "Вечірнього кварталу", де один із номерів шоу гумористи присвятили Володимиру Зеленському та Дмитру Гордону, які втрапили до конфліктної ситуації. Журналіст зізнався, що не ображений на артистів і навіть закликає всіх подивитися концерт.

Крім цього, дісталося відомому педіатру Євгену Комаровському, який визнав, що розчарований у шостому главі України. Ймовірно, таким чином кварталівці вирішили підтримати свого лідера та посміятися з непостійності медика.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини