3 лютого 2022, 11:55

Мінськ заявив про збитий "український безіплотник", виклавши у Мережу кадри

У МЗС Білорусі повідомили, що ще у січні у районі полігону Брестський був збитий "український безпілотник".

Мінськ заявив про збитий "український безіплотник", виклавши у Мережу кадри

Сьогодні, 3 лютого, білоруські ЗМІ опублікували новину про безпілотник, який нібито прилетів до Білорусі з України, щоб збирати розвіддані про полігон Брестський. Також Мінськ виклав у Мережу знімок збитого дрону.

Крім того, інформація про безпілотник з'явилася на сайті Міноборони Білорусі. Військове відомство повідомило, що безпілотник був збитий ще 24 січня підрозділами ВПС і ППО.

Експерти перевірили детальний аналіз дрону та дійшли висновку, що він "український". Більше того, у Мінську повідомляють, що безпілотник нібито був випущений 24 січня о 10:58 з території с. Пища Волинської області за 1,7 км від кордону з Білоруссю.

У Міноборони РБ стверджують, що дрон пролетів над селом Хмелище та взяв курс на військовий полігон Брестський.

Сьогодні, 3 лютого, у Міноборони РБ викликали військового аташе при українському посольстві полковника Кацубу та вручили йому ноту протесту.

Також стало відомо, що у МЗС Білорусі було викликано й українського посла Ігоря Кизима, якому також вручили ноту недовіри.

Раніше у МЗС України вже дали свій коментар на нібито збитий у Білорусі "український безпілотник".

Нагадаємо, білоруський диктатор Лукашенко загрожує Європі покликати на допомогу російську армію, якщо Захід захоче вторгнутися до його країни.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини