3 лютого 2022, 09:02

США готують для України нову допомогу, але не військову

Вашингтон спільно з Києвом опрацьовує пакет економічної допомоги Україні.

США готують для України нову допомогу, але не військову

Напередодні у Білому домі заявили, що на тлі можливого вторгнення Росії в Україну Вашингтон і Київ опрацьовують пакет економічної допомоги.

2 лютого у Білому домі під час брифінгу прессекретар Джен Псакі озвучила деталі нової допомоги, яку США готові надати Україні.

У цьому випадку йдеться не про військову допомогу, а про пакет економічної допомоги для України. Псакі наголосила, що ця тема була порушена президентами США й України під час телефонної розмови минулого тижня. Нині ж над цим пакетом працюють представники урядових структур як України, так і США.

У Білому домі нагадали, що це не перший пакет економічної допомоги США для України. Псакі згадала допомогу у гуманітарній сфері та кібербезпеці.

Також у США закликають Росію виконати всі умови Мінських угод. Вашингтон вкотре дорікнув Москві у повній бездіяльності та зриві досягнутих раніше домовленостей.

Уряд Польщі вже направив до України 29 вантажівок із гуманітарною допомогою. А Британія заявила про готовність надати Києву додаткову допомогу, якщо цього вимагатиме ситуація.

Раніше ми повідомляли, що 1 лютого під час відкриття 7-ї сесії Верховної Ради депутати вийшли на трибуни з прапорами тих країн, які допомогли Україні на тлі можливого вторгнення Росії.

Нагадаємо, Варшава на тлі російської агресії готова надати Україні як військову допомогу безпілотники та ПЗРК "Гром".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини