31 січня 2022, 16:24

У Кремлі відповіли на можливі санкції проти російських олігархів, які проживають у Британії

У Кремлі заявили, що Москва не залишить просто так заяву британської влади про конфіскацію майна російських олігархів.

У Кремлі відповіли на можливі санкції проти російських олігархів, які проживають у Британії

Голова МЗС Великобританії Ліз Трасс у неділю, 30 січня, заявила, що уряд готовий вилучити майно російських олігархів, які "пустили коріння" у королівстві.

Сьогодні, 31 січня, у пресслужбі президента Росії заявили, що у Кремлі стурбовані заявою Трасс про конфіскацію майна прокремлівських олігархів, інформує "Інтерфакс".

Пєсков заявив, що слова голови МЗС Британії – це "пряма атака на бізнес", яка непокоїть не лише Москву, а й усю "європейську спільноту".

У пресслужбі Кремля заявили, що англійці неабияк "накачують" напруженість у Європі. За словами Пєскова, Британія знаходиться поза європейською частиною континенту, але при цьому нагнітає "напруженість у нас вдома". У Кремлі заявили, що вони дуже занепокоєні всім цим.

У Москві заяви Трасс не вважають санкціями, оскільки їх легітимність оформляється Радбезом ООН. У цьому випадку йдеться про "неприкриту атаку на бізнес".

Росія готова відповісти, якщо це буде потрібно.

Раніше Ліз Трасс заявила, що у Великій Британії готується розширення законодавства про санкції. Воно дозволить запровадити заходи проти будь-якого росіянина, який не залучений до агресії проти України.

Вона зазначила, що поки що не озвучуватиме імен, проти кого можуть бути спрямовані нові санкції. Законопроєкт Трасс має внести на розгляд до парламенту сьогодні, 31 січня.

Щодо ситуації в Україні, то Трасс заявила, що у разі бойових дій Британія не відправить своїх солдатів, але готова допомогти інструкторами та зброєю.

Раніше голова МЗС Британії анонсувала нові санкції проти Росії, що вдарять по російських олігархах, які мешкають у Лондоні.

Нагадаємо, російський посол у Британії Келін заявив, що Кремль готовий вторгнутися в Україну лише у разі агресивних дій із боку Києва.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини