25 січня 2022, 13:03

'"Кіберпартизани" вдало атакували сайти "БелЖД", висунувши уряду дві умови, у тому числі щодо РФ

"Кіберпартизани Білорусі" здійснили низку атак хакерів на сайти компанії "Білоруської залізниці".

'"Кіберпартизани" вдало атакували сайти "БелЖД", висунувши уряду дві умови, у тому числі щодо РФ

Напередодні представники "Кіберпартизан Білорусі" заявили, що з метою уповільнення просування російських військ у країну вони вирішили атакувати сайти "БЖД".

На своїй сторінці у Telegram-каналі "Кіберпартизани" заявили, що вони продовжують кампанію під назвою "Ад". Хакерам вдалося зашифрувати частину серверів, робочих станцій і бази даних "БЖД".

При цьому у Мережі вони виклали докази своєї роботи. Головна мета хакерської атаки – уповільнення просування Білоруссю російських військ, які прибувають у країну для військових навчань.

Хакери заявили, що вони атакували близько 10 баз даних, включаючи АС-Слід, АС-УСОГДП, SAP, AC-Пред, pass.rw.by, ІРЦ й ін., при цьому "партизани" не торкнулися системи безпеки й автоматики, щоб уникнути аварійної ситуації на залізниці.

Усі ключі шифрування знаходяться у руках хакерів, і вони готові будь-якої миті повернути всі системи "БЖД" у штатний режим. При цьому "кіберпартизани" висунули свої умови: звільнити 50 ув'язнених, яким потрібна термінова медична допомога, та зупинка всіх російських військ на території Білорусі.

Також "партизани" подякували журналістам із Bloomberg і Reuters за висвітлення матеріалу на сторінках своїх ресурсів.

Ще 17 січня диктатор Білорусі Лукашенко вирішив провести із Путіним позапланові навчання, які заплановані на початок лютого. Пізніше самопроголошений президент Білорусі заявив, що ухвалив таке рішення оскільки Україна "нарощує" на кордоні свої війська.

Раніше ми повідомляли, що 24 січня Посольство США у Білорусі звернулося до громадян своєї країни з проханням уважно вивчати ситуацію в Україні.

Нагадаємо, військові експерти впевнені, що загальна кількість військових ешелонів, які прибувають з Росії до Білорусі, становитиме до 200, що є надзвичайною цифрою як для навчань.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини