19 січня 2022, 09:53

Ердоган запросив Зеленського та Путіна до себе – прес-секретар президента Туреччини розповів ЗМІ деталі

Турецький лідер Реджеп Тайіп Ердоган найближчим часом вирушить до України, де зустрінеться з колегою Володимиром Путіним.

Ердоган запросив Зеленського та Путіна до себе – прес-секретар президента Туреччини розповів ЗМІ деталі

Президент Туреччини запросив президента України Володимира Зеленського та президента РФ Володимира Путіна до Туреччини. У такий спосіб він хоче "залагодити розбіжності" між двома країнами та знизити напруженість у відносинах Києва та Москви.

Напередодні Ердоган заявив, що Анкара вважає Росію окупантом Кримського півострова. Він особисто нагадує про це своєму російському колезі Володимиру Путіну у кожній бесіді. Турецький лідер також розповів про намір поговорити з главою Кремля, щоб "викорінити війни".

У середу, 19 січня, представник президента Ердогана Ібрагім Калин повідомив про подальший план свого шефа.

"Туреччина готова виступити у будь-якій ролі для зниження напруженості між РФ і Україною. Президент Ердоган проводить переговори як з президентом РФ Володимиром Путіним, так і з президентом України Володимиром Зеленським. Насправді він навіть запросив їх обох приїхати до Туреччини, якщо вони хочуть зустрітися та розібратися у своїх проблемах і розбіжностях", – цитує Калина газета Sabah.

Спікер також анонсував візит Ердогана до України для переговорів із Зеленським. Поїздка відбудеться найближчими тижнями.

Раніше Ердоган нагадав Москві про сильну Україну та порадив задуматися про свої дії.

Як повідомляв Діалог.UA, Кремль вимагає пояснень Туреччини через слова помічника Ердогана про сили ОДКБ у Казахстані.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини