17 січня 2022, 13:50

Голова Міноборони Британії пропонує всім згадати статтю Путіна про Україну від 2021 року

Росія спеціально у всьому звинувачує НАТО, щоб виправдати свої дії на кордоні з Україною.

Голова Міноборони Британії пропонує всім згадати статтю Путіна про Україну від 2021 року

У Великій Британії впевнені, що президент Росії прикривається проблематикою просування НАТО на Схід, щоб виправдати свою агресію щодо України.

Сьогодні, 17 січня, у виданні The Times було опубліковано інтерв'ю з міністром оборони Великобританії Беном Уоллесом, який поділився своїми поглядами на позицію Росії щодо НАТО й України.

Міністр впевнений, що Путін спеціально у своїх заявах показує НАТО як головну загрозу Росії.

Проте через слова Путіна має хвилюватися не лише Україна, а й весь Захід. Уоллес нагадав усім про "есе" Путіна на 7000 слів, у яких той висловлює свої амбіції. Сама стаття вийшла ще влітку 2021 року та була написана українською мовою. У ній глава Кремля згадує "Малоросію", бандерівців і "єдиний народ".

У своїй статті Путін навмисне дає спотворену інформацію, щоб потім виправдати, у гіршому разі, насильницьке підпорядкування України Росії.

Міністр наголосив, що Британія не шукає конфліктів із Росією та її народом, проте не вітає зовнішню політику Кремля.

Саме тому Уоллес закликає весь Захід згадати есе Путіна від 2021 року, коли російська армія у січні чи лютому 2022 року все ж таки вторгнеться в Україну. Якщо це станеться, всі "страшилки" про НАТО можна забути, а країнам ЄС готуватися до захисту.

Сенатор-республіканець Мітт Ромні впевнений, що головна мета Путіна – знищити НАТО та відтворити СРСР.

Нагадаємо, прессекретар президента Росії заявив, що війська на кордоні з Україною залишатимуться на своїх місцях.

Також ми повідомляли, що журналісти NYT не сумніваються, що головна мета Путіна не Україна, а "весь світ", саме тому Росія створює нову гіперзвукову зброю.

Останні новини