17 січня 2022, 12:53

Американський сенатор назвав дві цілі Путіна, які стосуються НАТО та СРСР

Путін не лише хоче розвалити НАТО, а й відтворити СРСР, вважає сенатор-республіканець із Юти Мітт Ромні.

Американський сенатор назвав дві цілі Путіна, які стосуються НАТО та СРСР

Сенатор-республіканець із Юти Мітт Ромні не сумнівається, що головною метою президента Росії є повністю розвалити НАТО, а також відтворити у тій чи іншій формі СРСР.

Напередодні, 16 січня, в етері програми "Зустріч із пресою" на телеканалі NBC виступав Мітт Ромні, який поділився своєю думкою щодо "гарантій безпеки" для Росії та планами Путіна, інформує Politico.

Сенатор не сумнівається, що головною метою президента Росії є відтворити СРСР. Він закликає Захід не допустити цього. Ромні не сумнівається, що розміщення російської армії на кордоні з Україною – це продовження кризи, яка почалася у 2014 році після окупації Донбасу й анексії Криму.

Всіма своїми діями Путін хоче завадити НАТО прийняти до свого складу Україну та Грузію. Сенатор також нагадав, що Альянс було створено у 1949 році, щоб протистояти СРСР.

На сьогодні Заходу потрібен дуже сильний альянс не тільки для того, щоб протистояти Росії, а й Китаю, саме тому НАТО не має йти на поступки російському президентові.

Серед інших санкцій проти Росії сенатор приділив увагу і блокуванню "Північного потоку – 2". Проте ще у четвер, 13 січня, демократи заблокували законопроєкт щодо накладення санкцій на російський газопровід.

У Кремлі на зустрічі з НАТО заявили, щоб Альянс повернувся до кордонів 1997 року та не розміщував своїх військ у тих країнах, які приєдналися пізніше.

Раніше в інтерв'ю американському телеканалу CNN Пєсков заявив, що Росія не прибере своїх військ з українського кордону.

Нагадаємо, журналісти NYT впевнені, що Росія планує не просто захопити Україну, а й націлилася на весь світ. Не виключено, що незабаром ядерна зброя стоятиме біля українського кордону.

Також ми повідомляли, що Росія продовжує перекидати свою армію та військову техніку до українського кордону. У Мережі опубліковані ролики про те, що солдати перебувають у дорозі 11 діб.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини