11 січня 2022, 15:46

ЗМІ: у Казахстані зникла старша дочка Назарбаєва Дарига

Дарига Назарбаєва є не лише старшою дочкою Нурсултана, а й депутатом Мажилісу. Місцеві ЗМІ пишуть, що її ніхто не бачив.

ЗМІ: у Казахстані зникла старша дочка Назарбаєва Дарига

Сьогодні, 11 січня, казахстанські ЗМІ повідомили, що депутата Мажилісу Даригу Назарбаєву ніхто не бачив на робочому місці. Однак ніхто при цьому точно не може сказати, що вона зникла.

Журналісти Telegram-каналу ORDA пишуть, що одна з депутатів Мажилісу заявила, що 11 січня не бачила Назарбаєву. Депутати відсутні на робочому місці через здоров'я, відпустку або відрядження. Проте точно ніхто не зміг сказати, чи бачив він Назарбаєву цього дня.

Журналісти каналу пишуть, що надіслали запит до керівництва керівної партії Nur Otan і Фонду Назарбаєва. Проте поки що немає відповіді.

У Нурсултана Назарбаєва троє дочок, а онук Айсултан помер у 2020 році у Лондоні. Поліція заявила, що помер своєю смертю від передозування наркотичних речовин.

Дарига – найстарша з дочок. За часи президентства Нурсултана змінила 20 посад.

Їй 58 років, а її статки оцінюються у 595 млн доларів. Займається благодійністю. Відома скандалом із колишнім чоловіком Рахатом Алієвим.

У колишнього подружжя народилося троє дітей. У 2007 році Алієв хотів встановити контроль над "Нурбанком". Проти нього порушили кримінальну справу та він покинув країну. За наказом Нурсултана Назарбаєва шлюб розірвали. Алієв переховувався в Австрії, поки його не заарештували за звинуваченням у вбивстві топменеджерів із "Нурбанку". Повісився у своїй камері.

У 2020 році син Алієва та Дариги попросив політичного притулку у Британії. Він заявив, що володіє інформацією про корупцію між урядами Росії та Казахстану. Також Айсултан розповів, що його можуть ліквідувати. Згодом його і знайшли мертвим.

Раніше у пресслужбі президента Росії заявили, що їм нічого не відомо про можливі контакти між Путіним і Назарбаєвим після подій у Казахстані на початку 2022 року.

Нагадаємо, у Комітеті нацбезпеки Казахстану заявили, що племінник Назарбаєва Самат Абіш не заарештований і продовжує працювати у спецслужбі країни.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини