11 січня 2022, 09:56

Ексглава МЗС Польщі Сікорський дав різку відповідь Лаврову після слів про НАТО

Колишній маршал Сейму Польщі висловив глибоке невдоволення заявою глави МЗС Росії Сергія Лаврова.

Ексглава МЗС Польщі Сікорський дав різку відповідь Лаврову після слів про НАТО

Ексміністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський відповів на слова головного російського дипломата про "осиротілі внаслідок розпаду СРСР країни Східної Європи".

Про це Діалог.UA повідомляє із посиланням на Twitter польського дипломата.

Контекст

У Посольстві РФ у Великій Британії опублікували думку Сергія Лаврова про те, що "НАТО став чисто геополітичним проектом, спрямованим на захоплення територій, що осиротіли внаслідок розпаду Організації Варшавського договору та Радянського Союзу".

У свою чергу, Сікорський назвав Росію "серійним ґвалтівником".

"Усвідом собі, російське посольство, раз і назавжди зрозумілою тобі мовою. Ми не осиротіли, тому що ви не були нашим татом, швидше, серійним ґвалтівником. Ось чому ви не досягнете мети. А якщо спробуєте ще раз, то отримаєте по я* ц*ам", - написав на своїй сторінці ексміністр.

Цей вислів дуже сподобався українському політику, колишньому депутату Верховної Ради Бориславу Березі.

У своєму Telegram він написав: "А що має статися, щоб так відповіли представники української влади? Що має статися, щоб українське МЗС зробило таку заяву? Може, просто мають бути я*ця".

Раніше у МЗС РФ НАТО запропонували "збирати манатки та вирушати на рубежі 1997 року", не вимагаючи від Росії зняття напруженості.

Нагадаємо, Лавров знову почав шантажувати Захід. В інтерв'ю він заявив, що Москва готова вжити необхідних заходів щодо своєї безпеки, якщо цього не зроблять США та НАТО.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини