10 січня 2022, 11:49

Путін переплутав ім'я Токаєва на засіданні ОДКБ – подив президента Казахстану потрапив на відео

Путін осоромився у прямому етері, назвавши президента Казахстану "Кемелом Жомартовичем".

Путін переплутав ім'я Токаєва на засіданні ОДКБ – подив президента Казахстану потрапив на відео

Глава Кремля Володимир Путін потрапив у конфуз у прямому етері, забувши ім'я президента Казахстану Касима-Жомарта Токаєва. Виступаючи під час онлайн-засідання ОДКБ, російський президент після висловлювань співчуття казахстанському народу назвав Касима-Жомарта Токаєва "Кемелом Жомартовичем", переплутавши його ім'я.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

Зазначимо, що реакція казахстанського президента на слова Путіна потрапила в етер прямої трансляції: той зобразив на обличчі здивовану гримасу, проте спробував вдати, що нічого не помітив.

Журналісти нагадують, що на щорічній пресконференції у грудні Путін, говорячи про колишнього та нинішнього очільників Казахстану, згадав повне ПІБ Назарбаєва, а Токаєва, який є лідером країни з 2019 року, назвав просто "новим президентом".

Коментуючи масові протести у Казахстані, Путін заявив про "майданні технології". За словами глави Кремля, загроза казахстанській державності була викликана "не стихійними протестними акціями щодо цін на пальне, а тим, що ситуацією скористалися деструктивні внутрішні та зовнішні сили".

Нагадаємо, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв 5 січня звернувся до ОДКБ із проханням ввести у республіку "миротворців". До цього він назвав протести у країні "актом зовнішньої агресії".

Організація оперативно відповіла згодою, направивши до Казахстану понад 3 тис. військових, які будуть залучені до охорони стратегічної інфраструктури республіки.

9 січня сили ОДКБ завершили розгортання у Казахстані. Командування "миротворчим контингентом" повідомило, що військові залишаться у республіці до "повної стабілізації ситуації".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини