5 січня 2022, 13:27

В Алмати протестувальники нападають на швидкі, громлять лікарні, тисячі людей захопили резиденцію президента

З'явилися повідомлення про штурм адміністрації президента в Алмати, мітингувальники налаштовані дуже агресивно.

В Алмати протестувальники нападають на швидкі, громлять лікарні, тисячі людей захопили резиденцію президента

Влада Казахстану оголосила про введення надзвичайного стану в Алмати з 5 по 19 січня, але це не зупиняє повсталих казахстанців.

Протестувальники нападають на машини швидкої допомоги, громлять медзаклади.

"Агресивно налаштовані громадяни вриваються у поліклініки та лікарні міста", - повідомили в Управлінні охорони здоров'я.

Постраждало 5 працівників швидкої, знищено 2 медичні автомобілі.

Дії протестувальників торкнулися мінімум 3 лікарень: там вибито скло, машини швидкої не можуть виїхати на виклики з медустанов.

Кілька тисяч людей спробували прорватися на територію алматинської резиденції президента. Все навколо у диму, чути вибухи світлошумових гранат і постріли.

Як повідомляє Telegram-канал "Український Діалог", протестуючі захопили алматинську резиденцію глави Казахстану.

Крім того, на дорозі в Актау протестувальники заблокували вантажівку з військовими, які прямували до міста, та роззброїли їх.

В Актобі на центральному проспекті горять багаття. Наблизившись до входу до будівлі акімату, учасники протесту почали виламувати вхідні двері.

Повідомлялося, що протестувальникам на вулицях вдалося відібрати автомат у силовика. Озброєні арматурами, палицями та щитами зайшли до будівлі акімату Алмати. Крім того, вони можуть бути озброєні вогнепальною зброєю.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини