5 січня 2022, 11:01

"Лукашенко у своєму репертуарі", – Казанський показав, як ЗМІ Білорусі відреагували на протести у Казахстані

Білоруське телебачення звернулося із закликом до силовиків Казахстану.

"Лукашенко у своєму репертуарі", – Казанський показав, як ЗМІ Білорусі відреагували на протести у Казахстані

Вранці у середу, 5 січня, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв ухвалив відставку уряду. Він назвав винуватців за початок "газових" протестів у республіці та почав виконувати вимоги мітингувальників. Проте це не допомогло. Люди залишилися незадоволені та продовжують виходити на вулиці міста. В Алмати захоплено військову техніку, а поліція намагається розігнати протестуючих світлошумовими гранатами.

Більше того, частина силовиків Алмати вже перейшла на бік протестувальників і підтримала народне повстання. Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

У Білорусі, де, незважаючи на всі спроби, народ не може скинути з посади самопроголошеного президента Олександра Лукашенка, ЗМІ виступили на підтримку правоохоронців Казахстану, назвавши їх "воїнами світла".

Акцентував увагу на це український журналіст і блогер Денис Казанський на своєму ТГ-каналі, опублікувавши фрагмент відео.

"Силовики Казахстану, тримайтеся! Тисніть цю цвіль! Ви воїни світла", - каже білоруський телеведучий.

"Телебачення Білорусі про протести у Казахстані. Лукашенко у своєму репертуарі. Можна уявити, яку реакцію у казахів викличе це відео, якщо дійде до них", - коментує Казанський.

Повідомлялося, що в Алмати запроваджено комендантську годину та затримано директора газопереробного заводу.

Раніше президент Токаєв закликав співвітчизників "виявити розсудливість і не піддаватися на провокації зсередини та ззовні". Він підкреслив, що заклики атакувати службові приміщення цивільних і військових відомств незаконні та за ними може бути покарання. "Влада не впаде", – запевнив президент.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини