24 грудня 2021, 12:44

Росія не указ: у Туреччині зробили заяву щодо України

У Туреччині знають, що конфлікт між Росією та НАТО, а також між Москвою та Києвом вийшов на небезпечний рівень.

Росія не указ: у Туреччині зробили заяву щодо України

Сьогодні, 24 грудня, глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу дав зрозуміти Росії, що, навіть незважаючи на дружні відносини між Анкарою та Москвою, Туреччина не відмовиться від партнерських відносин з Україною.

У МЗС Туреччини чудово обізнані про ситуацію навколо конфлікту між Росією та НАТО, а також напруженістю на кордоні з Україною, інформує телеканал TRT.

Чавушоглу заявив, що ситуація досягла "небезпечного рівня", проте Анкара й надалі співпрацюватиме з Україною, навіть попри непогані відносини з Росією.

В Анкарі заявили, що вони також не сидять склавши руки та намагаються на дипломатичному рівні розрядити ситуацію навколо України, Росії та НАТО.

У МЗС визнали, що зараз НАТО перебуває на шляху трансформування, намагаючись адаптуватися до нових реалій.

Ще 29 листопада президент Туреччини дав зрозуміти, що готовий виступити посередником між Києвом і Москвою щодо ситуації на Донбасі. Проте у Кремлі заявили, що Росія не є головним "фігурантом" конфлікту на Сході України.

Раніше казахстанські ЗМІ писали, що Туреччина може заблокувати вхід і вихід російських кораблів через Босфор у разі вторгнення РФ в Україну.

Нагадаємо, Кадиров гнівно відреагував на появу у Туреччині парку ім. Дудаєва. Він заявив, що такий крок не є дружнім щодо Росії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини