23 грудня 2021, 11:59

США звернулися до Росії під час Ради безпеки ООН на тлі нарощування військ на кордоні з Україною

Вашингтон закликає Росію змінити агресивну риторику щодо України.

США звернулися до Росії під час Ради безпеки ООН на тлі нарощування військ на кордоні з Україною

Учора, 22 грудня, відбулося засідання Ради безпеки ООН, на якому представник США закликав Росію відвести війська від кордону з Україною та змінити риторику щодо сусідів.

Постпред США при ООН Річард Міллс вкотре закликав Росію відвести війська від кордону з Україною, повернути Крим і Донбас під юрисдикцію Києва, інформує сайт Місії США при ООН.

У Вашингтоні наголосили, що Москва знову, як і у 2014 році перед вторгненням в Україну, використала засідання Ради безпеки ООН, щоб у спотвореній формі подати політичний настрій в Україні та цим виправдати свою агресію.

Через 7 років картина повторюється та Росія знову намагається дезінформувати членів ООН, заявивши про нарощування ЗСУ на Донеччині з метою військового повернення регіону до складу України.

Міллс нагадав Кремлю, що Статут ООН забороняє застосування сили з метою змінити межі тієї чи іншої держави. У США вкотре нагадали Росії, що цього разу вторгнення їм ніхто не пробачить. Захід обов'язково введе санкції, які боляче вдарять саму Росію.

США закликають Росію вирішувати всі конфліктні питання мирним шляхом, а не через зброю. Насамкінець Міллс закликав Москву передати контроль над Кримом Україні.

Раніше ми повідомляли, що 36 країн ООН написали колективне звернення до Росії, де вимагають припинити дезінформувати суспільство та не видавати фейкові новини за реальність.

Нагадаємо, 23 та 24 грудня у Росії стартують масштабні військові навчання на території окупованого Криму та Краснодарського краю.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини