14 грудня 2021, 16:02

"Диктатор мститься", – Тихановська відреагувала на 18-річний вирок чоловіку у Білорусі

Дружина та матір білоруського опозиціонера Сергія Тихановського прокоментували рішення суду про 18-річний тюремний термін для нього.

"Диктатор мститься", – Тихановська відреагувала на 18-річний вирок чоловіку у Білорусі

Білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська назвала "помстою диктатора" рішення суду, який засудив її чоловіка до 18 років в'язниці.

Слова Тихановської опублікував Telegram-канал "Беларусь головного мозга", передає Діалог.UA.

“Диктатор публічно мститься своїм найсильнішим супротивникам... Він сподівається мовчки продовжувати репресії. Але дивиться весь світ. Ми не зупинимося”, – заявила опозиціонерка.

Раніше на своєму каналі у Telegram Тихановська пообіцяла продовжувати захищати свого чоловіка.

"Я намагатимуся робити щось дуже складне, можливо, неможливе, щоб наблизити той момент, коли ми з ним побачимось у новій Білорусі", – написала вона.

Матір опозиціонера дуже болісно відреагувала на рішення суду. Вона боїться, що може не дочекатися визволення свого сина.

"За що? (...) Боже… мені 71 рік! Я не доживу, я не побачу сина!" – сказала засмучена жінка.

Контекст

Сьогодні, 14 грудня, суд у Гомелі озвучив вироки лідерам білоруської опозиції, які у 2020 році спробували скласти конкуренцію на виборах беззмінному президенту Олександру Лукашенку.

Сергій Тихановський отримав 18 років в'язниці посиленого режиму, лідера Білоруської соціал-демократичної партії Миколу Статкевича засуджено до 14 років в'язниці, блогера та голову опозиційного ресурсу "Беларусь головного мозга" Ігоря Лосика – до 15 років, ще одного блогера Дмитра Попова – до 16 років, член ініціативної групи з висування Світлани Тихановської у президенти Артем Саков також отримав 16 років ув'язнення. Всі вони визнані політв'язнями.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Білорусі визначилися з обвинуваченням для дівчини Протасевича Сапеги.

Ми також писали, що еліти Росії розпочали підготовку до об'єднання з Білоруссю, залишилося три роки.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини