13 грудня 2021, 20:41

ЄС підготував відповідь на агресію РФ проти України: "Зіткнеться з високою економічною ціною"

Будь-яка агресія Росії проти України призведе до економічних санкцій проти Москви.

ЄС підготував відповідь на агресію РФ проти України: "Зіткнеться з високою економічною ціною"

Сьогодні, 13 грудня, міністри закордонних справ Європейського Союзу обговорили складну ситуацію на російсько-українських кордонах і погодилися про запровадження жорстких санкцій проти Кремля.

Про це заявив голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель, повідомляє "Європейська правда".

"Ми обговорили Україну та нарощування Росії на її кордонах. Євросоюз залишається об'єднаним у своїй підтримці суверенітету та територіальної цілісності України. Усі міністри були дуже чіткими сьогодні: будь-яка агресія проти українців зіткнеться з політичними наслідками та з високою економічною ціною для Росії", – сказав Боррель.

Політик визнав, що останнім часом Росія та її дії щодо України не сходять із порядку денного Заходу. Тему агресії Москви обговорювали 12 грудня на зустрічі G7 і приділять увагу на саміті 16 грудня.

Тим часом Путін звернувся до Великої Британії із закликом негайно організувати переговори для обговорення членства України у НАТО та не розширення Альянсу на схід.

Білий дім і НАТО неодноразово давали зрозуміти господареві Кремля, що майбутнє України може вирішувати виключно Україна. Обговорення її перспектив у Північноатлантичному альянсі з Москвою не буде.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини