8 грудня 2021, 16:16

Загибель голови Генштабу Індії: Біпін Рават був одним із головних лобістів закупівель російської зброї для Делі – ЗМІ

За даними експерта, загиблий Біпін Рават був одним із головних лобістів закупівель російської зброї Індією.

Загибель голови Генштабу Індії: Біпін Рават був одним із головних лобістів закупівель російської зброї для Делі – ЗМІ

Сьогодні в Індії розбився вертоліт "Мі-17В-5" індійських ВПС із начальником штабу оборони генералом Біпіном Раватом на борту. Вертоліт впав у районі Кунур Таміл Наду. Згідно з попередньою інформацією, відомо про 4 загиблих.

Зауважимо, що Рават, який загинув в аварії, був одним із головних лобістів закупівель російської зброї Індією. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив відомий військовий експерт Олександр Коваленко (Злий Одесит).

"Російський Мі-17В-5 угробив індійського начальника штабу оборони. Російська техніка продовжує демонструвати свою високу аварійність. Цьому питанню я не раз приділяв підвищену увагу. А знаєте, що найцікавіше? Біпін Рават був одним із головних лобістів закупівель російської зброї Індією!"

Він перебував у пулі лобістів придбання ЗРС "С-400" у Росії та був затятим противником закупівель озброєнь у США та нормалізації відносин із Пакистаном і Китаєм.

Треба ж, яка карма… Лобіст російської військової техніки загинув у російській техніці. Згорів не у похоронному багатті у Варанасі, а у жерлі Мі-17В-5", – зазначив експерт.

На борту вертольота перебували 14 людей, серед яких сам начальник Генштабу Збройних сил країни Біпін Рават і члени його родини, а також ще троє високопоставлених військових. ТГ-канал "Український Діалог" опублікував перші кадри з аварії. Відомо, що гелікоптер вилетів із бази ВПС Індії в Сере та прямував до міста Веллінгтон.

Нагадаємо, на полігоні в Азербайджані розбився військовий гелікоптер Державної прикордонної служби. Катастрофа сталася під час виконання навчальних польотів.

Раніше в Африці розбився російський гелікоптер із "вагнерівцями".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини