8 грудня 2021, 13:00

Макрон має намір "зняти напруженість", поговоривши з Путіним і Зеленським

На тлі загроз, які пролунали від президента США Джо Байдена у бік РФ, французький лідер Еммануель Макрон планує поговорити з Києвом і Москвою.

Макрон має намір "зняти напруженість", поговоривши з Путіним і Зеленським

Найближчими днями Макрон обговорить із главою Кремля Володимиром Путіним та українським президентом Володимиром Зеленським загрозу повномасштабного наступу РФ на українську територію.

У пресслужбі Єлисейського палацу зазначили, що заплановані бесіди спрямовані на "зняття напруги у регіоні".

"П'ять лідерів підтвердили свою рішучість працювати разом, щоб гарантувати суверенітет України, її стабільність та безпеку. У зв'язку з цим вони стежать за виявом будь-якої агресії з боку Росії щодо України", – йдеться у повідомленні.

Президент Франції вирішив обговорити ситуацію на російсько-українському прикордонні після того, як Байден погрожував Путіну "економічними та іншими заходами" у разі вторгнення в Україну.

Раніше експерт Ілія Куса вказав на одну особливість: навколо найважливішої віртуальної зустрічі лідерів США та РФ було створено мало не "стерильне" інформаційне середовище.

Нагадаємо, Макрон і Меркель пообіцяли Путіну докласти максимум зусиль, щоб закон про перехідний період для Криму та Донбасу не було прийнято.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини