1 грудня 2021, 10:27

Лукашенко заявив, що готовий робити все для того, щоб Україна "стала нашою"

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що зробить усе для того, щоб Україна "стала нашою".

Лукашенко заявив, що готовий робити все для того, щоб Україна "стала нашою"

Олександр Лукашенко заявив, що не схвалює дій сьогоднішньої української влади й у разі вторгнення України до Росії готовий юридично, економічно та політично стати на бік Путіна.

Вчора, 30 листопада, в інтерв'ю російському пропагандисту Дмитру Кисельову невизнаний президент Білорусі заявив, що він зробить усе для того, щоб "Україна стала нашою", інформує РИА "Новости".

Свою промову щодо України Лукашенко розпочав із того, що у країні відбувається черговий "націоналістичний чад". Він заявив, що завжди виступав проти такої політики та намагатиметься зробити все можливе, щоб Україна "стала нашою". За його словами, він це все сказав, не керуючись емоціями, а твердо впевнений, що в Україні живуть "наші люди".

Також диктатор додав, що у разі вторгнення України до Росії він, не замислюючись, візьме бік Путіна.

У тому ж інтерв'ю Лукашенко заявив, що незабаром обов'язково відвідає окупований Крим, оскільки вже вважає цю територію частиною Росії. Більше того, він готовий віддати розпорядження білоруським авіалініям налагодити пряме сполучення з півостровом.

Раніше Лукашенко відкрито заявив, що у разі поновлення бойових дій на Донбасі Мінськ готовий прийняти бік Росії та воювати під командуванням Путіна.

Нагадаємо, Дмитро Кулеба попередив Лукашенка про серйозні юридичні наслідки, якщо Мінськ визнає Крим частиною Росії.

Також ми повідомляли, що білоруський диктатор закликав Путіна розмістити на території Білорусі ядерну зброю, якщо Варшава надасть добро на розміщення у Польщі американських ядерних ракет.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини