30 листопада 2021, 14:52

Резніков прибув до Ізраїлю: відомі перші кроки міністра зі зміцнення двосторонніх відносин

Голова Міноборони України під час робочого візиту до Ізраїлю зустрівся з очільником РНБО Ізраїлю та обговорив проблеми безпеки.

Резніков прибув до Ізраїлю: відомі перші кроки міністра зі зміцнення двосторонніх відносин

Учора, 29 листопада, українська делегація на чолі з міністром Міноборони країни Олексієм Резніковим прибула до Ізраїлю. Мета візиту – обговорити двосторонню співпрацю. У складі української делегації присутні посол в Ізраїлі Євген Корнійчук, радник голови Міноборони Андрій Мірошниченко та заступник міністра Міноборони з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко.

Свій візит Резніков розпочав із зустрічі з головою РНБО Ізраїлю Еялемом Хулати, інформує сайт Міноборони України.

Міністр України висловив подяку Ізраїлю за голосування в ООН з питань територіальної цілісності України. Резніков заявив, що український уряд високо оцінив візит президента Ізраїлю до України у 2021 році. А вже наступного року Володимир Зеленський приїде із робочим візитом до Ізраїлю.

Також український міністр подякував Ізраїлю від імені всього українського народу за допомогу та підтримку.

Резніков і Хулати обговорили питання безпеки у регіоні, а також голова Міноборони запросив очільника РНБО в Україну.

А вже сьогодні, 30 листопада, Резніков зустрівся з головою Мінбудівництва та житлової політики Зеєвом Елькіним. Обидва міністри виступили за співпрацю у галузі новітніх технологій і сільського господарства.

Український міністр також наголосив на важливості співробітництва у галузі туризму, медицини та, головне, безпеки. Посол України в Ізраїлі Корнійчук закликав Ізраїль налагодити видобуток газу у Чорному морі.

Раніше Резніков і Залужний обговорили ситуацію з нарощуванням кількості російської армії біля кордону з Україною, а також подальше реформування армії за стандартами НАТО.

Нагадаємо, 30 листопада з Одеси у Чорне море вперше вийшли на тестові випробування два патрульні катери "Суми" та "Фастів", які нещодавно Україні передали США.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини