29 листопада 2021, 13:53

Ердоган звернувся до України та Росії щодо конфлікту на Донбасі

Президент Туреччини заявив, що його країна готова виступити посередником між Україною та Росією, закликаючи припинити конфлікт на Донбасі.

Ердоган звернувся до України та Росії щодо конфлікту на Донбасі

Президент Туреччини Реджеп Ердоган закликає Україну та Росію сісти за стіл переговорів і покінчити з конфліктом на Донбасі. До того ж Анкара готова виступити у цьому діалозі посередником.

Сьогодні, 29 листопада, Ердоган, повертаючись до Туреччини з Туркменістану, під час спілкування з пресою заявив, що Анкара завжди виступала за мирне вирішення конфлікту на Донбасі, інформує "Український Діалог".

За його словами, він неодноразово обговорював тему Донбасу у спілкуванні з Володимиром Путіним. Ердоган заявив про готовність спочатку переговорити з цього приводу з Україною, а потім і з Росією. Анкара готова виступити посередником між Москвою та Києвом у вирішенні конфлікту на Донбасі.

Поки що немає коментарів на цю пропозицію з боку Офісу президента України та пресслужби Кремля.

У ході пресмарафону президент України заявив про готовність зустрітися з Володимиром Путіним та обговорити питання Донбасу. Однак у Кремлі заявили, що на сьогодні у Росії не обговорюється питання щодо можливості зустрічі Путіна із Зеленським.

Президент США також заявляв про готовність обговорити з Путіним можливість зустрічі із Зеленським. Однак у Москві заявили, що Путін обговорюватиме Україну виключно щодо членства у НАТО.

Минулого тижня президент України передав Ердогану список із 450 громадян України, які перебувають у в'язницях Донбасу, Росії та Криму. Відомо, що президент Туреччини пообіцяв обговорити з Путіним питання звільнення з тюрем кримських татар.

Також стало відомо, що список було передано президенту США та Генсеку ООН.

Раніше ми повідомляли, що наприкінці листопада 2021 року Росія перекинула на територію окупованого Донбасу кадрових військовослужбовців, яких планує використовувати як розвідників і диверсантів.

Нагадаємо, мешканці окупованого Донбасу незадоволені різким стрибком цін на харчові продукти та оренду житла після підписання Путіним указу про визнання товарів з ОРДЛО у РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини