22 листопада 2021, 13:05

Лукашенко готовий поспілкуватися з Тіхановською, але якщо Путін погодиться на одну умову

Лукашенко готовий сісти за стіл переговорів із Тіхановською, але після того, як Путін зробить аналогічне з Навальним.

Лукашенко готовий поспілкуватися з Тіхановською, але якщо Путін погодиться на одну умову

Минулого тижня президент Росії Володимир Путін дав пораду самопроголошеному президенту Білорусі розпочати переговори з опозицією. В інтерв'ю зі ЗМІ Лукашенко заявив, що обов'язково так і вчинить, але лише після того, як Путін сяде за стіл переговорів із Навальним.

19 листопада у Мінську журналіст BBC Стів Розенберг взяв інтерв'ю у білоруського диктатора Олександра Лукашенка. Під час спілкування було порушено тему нещодавньої пропозиції Путіна сісти за стіл переговорів із білоруською опозицією.

Лукашенко заявив, що напередодні спілкувався у телефонному режимі з президентом Росії й той не давав йому жодних порад щодо спілкування з опозицією. Водночас диктатор заявив, що готовий провести свою паралель. Як тільки Путін сяде за стіл переговорів із Навальним, він відразу запросить до себе у кабінет Тіхановську.

Журналіст BBC поцікавився, а як особисто Лукашенко ставиться до російського опозиційного політика? Той заявив, що не вважає його політиком, а впевнений: Навальний – "зрадник Росії" та Путін ніколи з ним не сяде за стіл переговорів. Також він назвав російського опозиціонера "продажною людиною".

У Білорусі проти Світлани Тіхановської порушили відразу кілька кримінальних справ. Західні країни не визнають Лукашенка президентом країни. А сам диктатор нещодавно зізнався, що затриманих демонстрантів справді били силовики.

Раніше прем'єр-міністр Польщі Моравецький висловив упевненість, що за міграційною кризою стоять Путін і Лукашенко. Також він не сумнівається, що на цьому диктатори не зупиняться.

Нагадаємо, Лукашенко звернувся до Заходу та нагадав Європі, що їх звільнив Сталін від нацизму у 1944-1945 роках.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини