21 листопада 2021, 11:43

Лукашенко попередив Захід про загрозу повномасштабної війни за участю Росії

Лукашенко вважає, що Захід має "молитися на Білорусь".

Лукашенко попередив Захід про загрозу повномасштабної війни за участю Росії

У соціальних мережах обговорюють інтерв'ю самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка британській телекомпанії BBC, яке викликало резонанс у Мережі. Під час бесіди з журналістом білоруський політик заявив, що Захід має "молитися на Білорусь", оскільки та зробила значний внесок у перемогу над німецьким фашизмом у роки Другої світової війни.

Кадри публікує телеграм-канал "Український діалог".

"Ви молитися на нас повинні досі. Молитися! Тому що ми воювали проти фашизму. Начебто у коаліції з вами. Ви не пам'ятаєте? Пам'ятаєте дядька, який із сигарою весь час ходив і курив, і у нас – із люлькою. Ви цього не пам'ятаєте?" – заявив він.

На додаток, Лукашенко виставив Великій Британії рахунок за Другу світову війну та заявив, що Захід досі не розрахувався з білоруським народом за ті втрати, яких білоруси зазнали під час бойових дій.

Він також погрожував Заходу початком повномасштабної війни за участю Росії та НАТО, яка може закінчитися застосуванням ядерної зброї.

Раніше Лукашенко заявив, що президент РФ Володимир Путін у лютому 2015 року пропонував тодішньому українському лідеру Петру Порошенку "хороший варіант" врегулювання конфлікту на Донбасі. За його словами, російська сторона наполягала на проведенні виборів на цих територіях, але у Києві відмовилися йти на такий крок.

Раніше самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що війну на Донбасі "було зупинено" зусиллями Мінська.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини