19 листопада 2021, 13:13

Резніков і Остін у США обговорили питання протидії Росії

Голова Міноборони України відвідав США та зустрівся з очільником Пентагону, щоб обговорити питання протидії агресії з боку Росії.

Резніков і Остін у США обговорили питання протидії Росії

Учора, 18 листопада, голова Міноборони України Олексій Резніков прибув із робочим візитом до США. Насамперед він відвідав українське посольство, а далі вирушив на зустріч і очільником Пентагону Ллойдом Остіном.

Це перший візит Резнікова до США на новій посаді. Головна мета візиту – зміцнення співпраці зі США на тлі агресії з боку Росії. Про це голова Міноборони написав на своїй сторінці у Twitter.

Міністр подякував Вашингтону за допомогу у протидії російській агресії, а також висловився за подальше зміцнення партнерства між двома державами.

Резніков підкреслив, що Кремль постійно ігнорує заклики міжнародної спільноти до діалогу. Щоб протидіяти агресії, Україна та США мають діяти більш рішуче.

Міністр України зауважив, що, швидше за все, товсті та високі мури не можуть дати Кремлю почути заклики міжнародних організацій. Вашингтон і Київ мають придумати щось на кшталт "щеплення від небезпечного вірусу агресії".

Раніше ми повідомляли, що 18 листопада Резніков прибув із робочим візитом до США. Головна мета – зустріч із головою Пентагону, а також відвідування Конгресу та Держдепартаменту США.

Нагадаємо, Олексій Резніков заявив, що Міноборони робитиме все можливе, щоб усі окуповані землі України повернулися під юрисдикцію Києва.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини