16 листопада 2021, 13:37

Мігранти вигадали нову провокацію проти Польщі: дітям дмуть в обличчя сигаретний дим для появи сліз

Мігранти вигадали нову провокацію проти Польщі, використовуючи власних дітей, щоб звинуватити польських прикордонників у застосуванні сльозогінного газу.

Мігранти вигадали нову провокацію проти Польщі: дітям дмуть в обличчя сигаретний дим для появи сліз

Нелегали на кордоні з Польщею дедалі активніше використовують провокації, намагаючись звинуватити польських військових і прикордонників у використанні сльозогінного газу проти мігрантів. У соціальних мережах з'явилося відео очевидців, на якому мігранти видихають дітям в обличчя сигаретний дим, щоб спровокувати появу сліз, а потім розповісти про "жорстоких поляків", які "використовують проти дітей сльозогінний газ".

На місці також працюють знімальні групи російських і білоруських телеканалів, які оперативно пускають в ефір сюжети про "зловживання" польських силовиків щодо "мирних курдських мігрантів".

Один з епізодів фабрикації звинувачень був зафільмований на камеру мобільного телефону та потрапив до соціальних мереж. Кадри публікує Телеграм-канал "Український діалог".

На відео група чоловіків викурює цигарки та видихає дим в обличчя дитині та жінці, які стоїть поруч. Дитина голосно плаче, проте виконує команди дорослих.

Тим часом нелегальні мігранти з країн Африки та Близького Сходу, які намагалися з території Білорусі проникнути на територію Польщі, звели черговий стихійний табір біля прикордонного переходу "Брузги" – "Кузня Білостокська". Польська Прикордонна служба не виключає, що мігранти масово штурмуватимуть кордон. По польській стороні кордону розміщено загони поліціянтів.

Як повідомлялося раніше, біженці продовжують прибувати до кордону. Журналістам вдається фільмувати кадри, як групи нелегалів у супроводі білоруських силовиків виходять із лісу. Тим часом Міноборони Польщі показало відео перекидання білоруських силовиків у районі пропускного пункту "Кузня". Обличчя військових приховані балаклавами та медичними масками.

Білоруські військові вже застосовували лазер проти польських колег і намагалися прорватися через кордон.

Раніше ми повідомляли, що Андрій Гончарук пояснив Німеччині, чому Україна не зможе прийняти на своїй території навіть частину біженців, які перебувають на кордоні з Польщею.

Нагадаємо, у Міноборони Польщі є інформація, що Мінськ готовий озброїти біженців вогнепальною зброєю, щоб ті прорвалися до Польщі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини