11 листопада 2021, 16:06

”Скабєєва ридає з гордістю осторонь”, – білоруський пропагандист нагадав Польщі про 1939 рік

Білоруський журналіст Азаренок вирішив нагадати Польщі про події 1939 року на тлі НП із біженцями на білорусько-польському кордоні.

”Скабєєва ридає з гордістю осторонь”, – білоруський пропагандист нагадав Польщі про 1939 рік

Журналіст Григорій Азаренок є прихильником режиму Олександра Лукашенка та постійно пропагує його ідеї. У своїй програмі "Таємні пружини політики" він вирішив прокоментувати ситуацію на білорусько-польському кордоні. Користувачі Мережі наголосили, що російській пропагандистці Скабєєвій до нього ще дуже далеко.

Азаренок вийшов у прямий етер зі словами, що поляки, напевно, забули далекий 1939 рік, повідомляє Telegram-канал "Український Діалог".

Білоруський пропагандист наголосив, що Мінську під силу без проблем розгромити "Балто-Чорноморський союз". При цьому він заявив, що Союзна держава не хоче руїн Варшави та "біженців із Литви до Балтійського моря".

Азаренок також нагадав Литві та Польщі, що кордон контролює не лише білоруська авіація, а й російська, і вони готові до військової операції, щоб "вгамувати п*еків".

Напередодні стало відомо, що до Білорусі прибула авіація ВКС Росії, яка збирається спільно з місцевою патрулювати кордон у небі.

Росія виділила бомбардувальники "Ту-160", які виконують навчально-бойові завдання у районі полігону "Ружанський".

Раніше ми повідомляли, що американський ресурс виклав у Мережу знімки табору біженців, що знаходиться у районі пропускного пункту "Кузня" на кордоні з Польщею.

Нагадаємо, Білорусь готується відправити на кордон із Польщею нову партію біженців, яких помітили у Бресті. Там же знаходяться силовики та багато таксі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини