9 листопада 2021, 12:20

"Штурм мігрантів по кілька тисяч людей", – у Лукашенка натякнули, що незабаром чекає на Польщу

У Білорусі натякнули на ще більші проблеми для Польщі та Литви щодо міграційної кризи.

"Штурм мігрантів по кілька тисяч людей", – у Лукашенка натякнули, що незабаром чекає на Польщу

Проурядові "експерти" у Білорусі розповіли про плани режиму самопроголошеного президента Олександра Лукашенка щодо провокації міграційної кризи на кордонах Європейського союзу.

З посиланням на ефіри державних ЗМІ опозиційне білоруське видання NEXTA на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter зазначає, що режим Лукашенка планує організувати ще масштабніший штурм з боку мігрантів.

Проурядові експерти "прогнозують" ще більше збільшення потоку арабських біженців. Більше того, мігранти будуть забезпечені спецтехнікою для прориву кордону, а штурми планується організовувати на різних ділянках кордону великими групами біженців у кілька тисяч людей у кожній.

"Вони "передбачають" збільшення потоку біженців. Їх навчать і забезпечать технікою для прориву кордону. Мігранти атакуватимуть на різних ділянках кордону групами по кілька тисяч людей", - зазначено у повідомленні.

Тим часом прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький і міністр оборони приїхали на кордон підтримати військових, які стримують атаки мігрантів.

Нелегали на території Білорусі розбили табір і чекають.

Нагадаємо, 8 листопада мігранти на кордоні Білорусі та Польщі трощили лінію розмежування, рубали дерева для створення штурмових драбин і атакували прикордонників. На одній із ділянок кордонів було чути стрілянину.

У результаті влада Польщі вирішила закрити один із пропускних пунктів, а до охорони кордонів підключили кілька тисяч співробітників спецслужб.

Експерти в один голос стверджують, що за загостренням на кордоні стоїть Кремль, який готує Європі важку зиму, сповнену різних випробувань.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини