5 листопада 2021, 14:41

Мінськ погрожує Києву визнати Крим російським, якщо Україна не виконає одну умову

Білорусь вимагає від України відкрити повітряний простір для її літаків, інакше Мінськ зобов'язується визнати Крим територією Росії.

Мінськ погрожує Києву визнати Крим російським, якщо Україна не виконає одну умову

Влада Білорусі вирішила почати шантажувати Україну через народного депутата Євгена Шевченка, який відкрито підтримує режим самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Сьогодні, 5 листопада, депутат Верховної Ради та бізнесмен Євген Шевченко на своїй сторінці у Telegram-каналі виклав пост, який йому надиктували у Мінську.

У пості сказано, що якщо Київ найближчим часом не відкриє авіасполучення з Мінськом, то Лукашенко визнає Крим частиною Росії. Нардеп пише, що він дуже непокоїться за українців, які літаком не можуть дістатися до своїх родичів у сусідній країні.

За його словами, білоруський підприємець Юрій Воскресенський приїжджав до Києва з метою відновити діалог із Лукашенком. Проте співробітники СБУ зрештою заборонили йому в'їзд до нашої країни терміном на три роки.

Шевченко "наполегливо рекомендує" Зеленському, Єрмаку та Баканову терміново розглянути питання про авіасполучення між країнами, щоб "потім пізно не було".

Здебільшого через територію України летять білоруські літаки не з пасажирами, а зі зброєю, яку вони постачають до країн Близького Сходу.

Нардеп Євген Шевченко пов'язаний із білоруською владою на тлі бізнесу з пересадки органів. Він постачає в Україну органи, вилучені у білорусів.

Раніше ми повідомляли, що Лукашенко погрожує садити у Мінську будь-який літак, якщо він побачить у ньому загрозу, а Заходу запропонував літати до інших країн через Північний полюс.

Нагадаємо, у Мінську у Палаці Незалежності відбувається дивна виставка, де головним експонатом є автомат, з яким Лукашенко збирався йти проти свого народу влітку 2020 року.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини