25 жовтня 2021, 09:28

Трагічна загибель українки Гатчинс: поліція назвала двох фігурантів справи

22 жовтня Алек Болдуїн випадково застрелив українку Галину Гатчинс під час зйомок фільму. У справі проходить 2 людини: асистент режисера й експерт зі зброї.

Трагічна загибель українки Гатчинс: поліція назвала двох фігурантів справи

У Нью-Мексико під час зйомок вестерна "Іржа" випадково була вбита українка Галина Гатчинс. Замість небойових патронів у зброї були справжні. Актор Болдуїн також поранив режисера фільму Соузу, який вже виписався з лікарні.

Журналісти The New York Post, посилаючись на доповідь поліції, повідомляють, що під підозрою двоє людей: асистент режисера Дейв Голлс й експерт зі зброї Анна Гутьєррес-Рід.

Остання відповідала за вогнепальний реквізит. Саме Анна і передала револьвер Болдуїну, з якого той вистрілив.

Джерело повідомляє, що вже у день трагедії штатний експерт зі зброї поскандалив із знімальною групоюта пішов з майданчика. Довелося терміново шукати нового експерта, була вибрана Гутьєррес-Рід.

6 учасників знімальної групи підняли бунт через затримку зарплати та щоденні переробки на знімальному майданчику. Саме тоді режисер Соуза викликав Гутьєррес-Рід.

Згідно з попередньою версією слідства, саме вона підготувала револьвер до зйомок і вручила його Болдуїну. Пістолет вручив акторові Голлс.

За словами асистента режисера, він не підозрював, що у магазині знаходяться бойові патрони.

Раніше ми повідомляли, що подруга Гатчинс Стефанишина розповіла про те, як у 2018 році Галина востаннє була в Україні.

Нагадаємо, американські ЗМІ виклали у Мережу два фото з Болдуїном, які були зроблені біля поліцейської дільниці вже після трагічних подій з участю Гатчинс.

Також ми повідомляли, що на знімальному майданчику було три револьвери. Поліція встановлює деталі, як в один з них потрапили справжні патрони.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини