13 жовтня 2021, 10:11

Коаліція у Німеччині практично сформована: названі партії, які будуть у її складі

Створення коаліції у Бундестазі близьке до завершення. 11 жовтня представники СДПН, ВДП і "Зелених" 14 годин знаходились за закритими дверима.

Коаліція у Німеччині практично сформована: названі партії, які будуть у її складі

Сьогодні, 13 жовтня, стало відомо, що три партії, що пробилися у Бундестаг, готові сформувати коаліцію. Йдеться про "соціал-демократів", "зелених" і "вільних демократів". Генсек ВДП Волкер Віссінг виступив перед пресою та заявив, що формування коаліції близьке до завершення.

Представник "Зелених" Мікаель Келлнер зізнався: переговори були дуже продуктивними, і він сподівається, що коаліції бути, інформує ресурс DW.

Генсек СДПН Ларс Клінгбейл також не виключає, що процес створення коаліції у Бундестазі близький до завершення.

У вересні у Німеччині провели соцопитування, яке показало, що 51% підтримує ідею створення "світлофорної коаліції". Якщо "Партія Зелених" і СДПН близькі за ідеологією, то ВДП має свою позицію щодо податкової та економічної політиці.

Експерти заявляють, що каменем спотикання можуть бути різні погляди партій на фінансову та податкову політику Німеччини.

"Зелені" повідомили, що їм необхідно на партійному з'їзді затвердити ряд питань, які стосуються зовнішньої політики Німеччини, і тільки після цього можна говорити про коаліцію. З'їзд запланований на 17 жовтня.

Раніше ми повідомляли, що новим канцлером Німеччини може стати Олаф Шольц, який не раз виступав з пропозицією налагодити прямі контакти з Росією.

Нагадаємо, політолог Андрій Піонтковський не сумнівається, що новим канцлером Німеччини буде Олаф Шольц. При цьому у коаліцію обов'язково увійдуть "Зелені".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини