7 жовтня 2021, 08:33

Експерт озвучив іншу несподівану причину вислання російських дипломатів при НАТО

За даними британського експерта Хадсона, НАТО вислала російських дипломатів через грубості глави МЗС РФ Лаврова на зустрічі з генсеком Альянсу Столтенбергом.

Експерт озвучив іншу несподівану причину вислання російських дипломатів при НАТО

Вислання російських дипломатів при НАТО відбулося після "гарячої" зустрічі за закритими дверима між генсеком Північноатлантичного блоку Йенсом Столтенбергом і главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, пише Діалог.UA, посилаючись на Twitter експерта в сфері прав людини Джона Хадсона.

За його відомостями, під час зустрічі Лавров неодноразово переривав свого важливого співрозмовника, звинувачував НАТО у підтримці та сприянні "неонацистам" в Україні. Як запевнили джерела, все це відбувалося у досить грубій формі.

Як відомо, далі керівництво Альянсу вирішило "покарати" російський МЗС за неповагу до Організації. У підсумку відразу 8 співробітників російської місії при НАТО були вислані.

При цьому, варто зазначити, що початковою причиною висилки називалася нібито "ворожа діяльність" з російського боку - шпигунство та вбивство політичних опонентів.

Нагадаємо, раніше генсек НАТО Йенс Столтенберг висловив упевненість, що Україна та Грузія будуть повноправними членами Альянсу.

Також група американських сенаторів звернулася до президента Джозефа Байдена щодо вислання з країни 300 російських дипломатів.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини