Залишиться єдиний шлях: стало відомо, що чекає на росіян після ударів України по Криму
Систематичні українські удари по окупованому Криму призведуть до серйозних обмежень для росіян.

В окупованому Криму вже кілька днів діє режим надзвичайної ситуації, запроваджений на тлі дефіциту палива, що виник після точних українських ударів. Ситуація на півострові вкрай неприємна для Кремля, а надалі лише погіршуватиметься.
Про це йдеться у новій аналітиці DroneBomber.
Зараз продаж бензину та дизеля для цивільних на півострові обмежений і здійснюється переважно за спеціальними дозволами або QR-кодами. На автозаправках формуються великі черги, а місцеві мешканці масово повідомляють у соцмережах про обмеження продажу до 20 літрів на особу.
DroneBomber пише, що на тлі нестачі палива окупанти організували екстрені постачання через Кримський міст. Наприклад, нещодавно пустили через нього колони бензовозів. Проте обсяги таких поставок банально недостатні для покриття значної частини потреб регіону.
Інші шляхи, включаючи поромні переправи, не працюють, а отже, Кримський міст – єдиний відносно безпечний і стабільний спосіб доставити паливо. Україна навряд чи зможе знищити його у найближчій перспективі, але це й не потрібно.
Достатньо створювати регулярну загрозу – тоді росіяни будуть змушені витрачати великі ресурси на охорону мосту та забезпечення його безпечної роботи. А це має на увазі менше ресурсів для інших напрямків.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що Сергій "Флеш" анонсував важку зиму для росіян.
Тим часом у ISW розповіли про неочевидні наслідки ударів по Криму для Кремля.