14 червня 2026, 17:29

​Z-воєнкор Романов: російські солдати на АЗС Ростова благають продати бензин - відмовляють навіть їм

Паливна криза вже вдарила по постачанню російських підрозділів біля лінії фронту. Російські військові скаржаться, що у Ростовській області їм відмовляються продавати паливо для фронту у бочках.

​Z-воєнкор Романов: російські солдати на АЗС Ростова благають продати бензин - відмовляють навіть їм

Російський Z-воєнкор Володимир Романов пише, що в окупованому Донецьку і по всій так званій "ДНР" немає бензину. За його словами, якщо паливо і з'являється на окремих заправках, то лише епізодично й одразу закінчується. Дефіцит уже вдарив навіть по російських військових, які працюють біля лінії бойового зіткнення.

Романов повідомив, що трасою Донецьк — Авило-Успенка йому не зустрілася жодна АЗС з паливом. У Ростовській області бензин є, але на заправках запровадили ліміти. Для звичайних водіїв це ще можна пережити, пише він, але для військових ситуація стає критичною.

За словами Z-військкора, один із російських підрозділів відправив транспорт до Ростовської області, щоб купити паливо власним коштом. Військовим були потрібні великі обсяги, але на АЗС їм відмовилися заливати бензин у бочки.

На опублікованому відео російський військовий просить заправити ємності для фронту, але співробітниця АЗС відмовляє. Вона каже, що не порушуватиме заборону, бо ризикує звільненням.

Романов стверджує, що схожа відмова була і на заправці Teboil у Ростовській області.

Військові канали пишуть, що паливна криза вже вийшла за межі побутової проблеми. Якщо бензину не вистачає навіть підрозділам біля фронту, це б'є не лише по окупаційныйадміністрації, а й по постачанню російської армії.

Раніше Dialog.UA повідомляв, що туристи з РФ масово скасовують броні готелів у Криму через удари України: потік впав на 90%.

Також повідомлялося, що Крим перетвориться на острів, це буде найважче літо для Росії.

Останні новини