29 червня 2026, 07:22

Окупанти на Донеччині залишилися без світла: вночі Україна точно вдарила по важливому об'єкту

У ніч на 29 червня Україна вдарила по важливому енергетичному об'єкту окупантів на Донеччині, що призвело до масового відключення електрики.

Автор: Дмитрий Нежин

Окупанти на Донеччині залишилися без світла: вночі Україна точно вдарила по важливому об'єкту

У ніч проти понеділка, 29 червня, серію потужних вибухів було зафіксовано у Донецькій області. Агенти партизанського руху "Атеш" уточнюють, що вони сталися на об'єктах енергетики.

За даними джерела, удару було завдано по Старобешівській ТЕС. Також кілька яскравих спалахів було зафіксовано на електропідстанціях у напрямку Макіївки.

Саме після цього у Донецьку й інших районах області розпочалися масові відключення електроенергії. У Мережі також з'явилися кадри, які б підтверджували, що обласний центр був знеструмлений у ніч на понеділок.

Раніше, як писав Dialog.UA, Z-пропагандисти із враженням розповіли про наслідки атаки України на російський НПЗ.

До цього ми розповідали про результативний удар по Слов'янському НПЗ, після якого на заводі почалася масштабна пожежа.

Останні новини