29 січня 2026, 13:33

ЗСУ потужно вдарили по окупантам на ТОТ: мінус РЛС за $100 млн, пункти керування БПЛА та склад боєприпасів

Українські бійці ЗСУ завдали ударів по РЛС "Небо-СВУ", пунктам керування БПЛА армії РФ, а також знищили склад боєприпасів.

ЗСУ потужно вдарили по окупантам на ТОТ: мінус РЛС за $100 млн, пункти керування БПЛА та склад боєприпасів

Сили оборони України продовжують системно знижувати боєздатність російських військ. У Луганській, Запорізькій і Херсонській областях завдано точних ударів по ключових об'єктах армії РФ, включаючи станцію радіолокації, пункти керування безпілотниками та склад боєприпасів.

За даними Генштабу ЗСУ:

- у районі тимчасово окупованої Лимарівки Луганської області було вражено станцію радіолокації "1Л119 Небо-СВУ". Вартість такої техніки оцінюється приблизно у $100 млн;

- ударів було завдано по ряду пунктівкерування безпілотними літальними апаратами противника, військові об'єкти уражені у районах тимчасово окупованих населених пунктів Солодке, Рівнопілля та Новогригорівка у Запорізькій області, а також у районі Підстепове на території окупованої частини Херсонщини;

- з метою ослаблення наступального потенціалу російських військ Сили оборони також знищили склад боєприпасів у районі тимчасово окупованої Василівки Запорізької області.

Усі влучення підтверджені, масштаби втрат ворога уточнюються.

Українські Сили оборони продовжують методично руйнувати військову інфраструктуру окупантів, позбавляючи їхньої ефективності вести бойові дії.

Як раніше Dialog.UA повідомляв, ЗСУ завдали нових ударів по ключовим військовим і енергетичним об'єктам окупантів як на тимчасово захоплених територіях, так і у глибині РФ.

Нагадаємо, у результаті серії дальніх ударів, спалахнула ключова нафтобаза "Роснефти" у Пензі, а також були вражені об'єкти, які забезпечували військовий і економічний потенціал РФ.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини