У Покровську 155-а ОМБр підірвала окупантів разом із багатоповерхівкою – відео "епічного відходу"
Військовослужбовці ЗСУ під час відходу з позицій у Покровську змогли перетворити будинок на пастку для підрозділу армії РФ, яка була для ворога останньою.

Підрозділу операторів БПЛА Vampire 155-ї Окремої механізованої бригади імені Ганни Київської вдалося ліквідувати підрозділ російських солдатів під час відступу з багатоповерхової будівлі у Покровську. Відхід із позицій було заплановано, "вампіристи" працювали прямо з підвалу п'ятиповерхового будинку, але ворог захопив перший поверх, тому оператори стягнули на точку весь свій БК.
Про це на відео, опублікованому на сторінці 155-ї ОМБр у Facebook, розповів оператор дронів із позивним "Гурман".
"Вони розуміли, що їм потрібно відходити, тому що п'ятиповерхівка вже була захоплена, хоча вони молодці, дуже якісно дали відсіч і не дозволили ворогові потрапити до підвалу", - наголосив оператор безпілотника.
Після того як військовослужбовцям ЗСУ вдалося обережно відступити, піротехнік зробив детонацію "сюрпризу", підірвавши всіх окупантів разом із будівлею, яка стала пасткою.
Нагадаємо, 11 січня Диалог.UA повідомляв, що у Покровську 25-та ОВДБр розгромила армію РФ під час спроби штурму, піти не вдалося нікому з окупантів.
ЗСУ часто знищують ворожі підрозділи прямо в їх укриттях. Наприклад, 20 грудня стало відомо, що у Часовому Яру танк "Т-72" ЗСУ завдав 12 ударів по багатоповерхівці.
Останні новини
У Покровську 155-а ОМБр підірвала окупантів разом із багатоповерхівкою – відео "епічного відходу"
Тамар пояснив, чому зволікає Захід, якщо їм відома правда про "джокера" Путіна, яким він загрожує
У Парижі на секретній нараді Макрон представив план розміщення миротворців в Україні – Le Monde
14:22