В армії РФ влаштували рейд, забираючи ліки: хворих евакуюють у критичному стані
Для російських військ на Запорізькому напрямку наближення зими означає ризик померти від хвороб, адже багато підрозділів залишилися без медикаментів після масових перевірок.

Російські війська у Запорізькій області можуть вимерти до весни, це випливає з повідомлення агента, завербованого партизанами "Атеш" у 503-му мотострілецькому полку ЗС РФ.
У Telegram-каналі партизанів стверджують, що, за словами їхнього шпигуна, у вищезгаданому полку та не тільки нещодавно пройшли рейди, в ході яких у окупантів вилучають ліки, які не відповідають списку набору аптечки.
У російських військових відібрали жарознижувальне, антибіотики, противірусне та вітаміни. Командування армії РФ переконане, що перед зимою їх підлеглим знадобиться тільки знеболювальне та бинти. Наслідки настали негайно: з розташування 503-го мотострілецького полку вже забрали двох військових у критичному стані.
Нагадаємо, Діалог.UA не вперше повідомляє про зневагу командування армії РФ до своїх військових, наприклад, 11 листопада стало відомо, що під Покровськом 74-у ОМБр фактично списують, переводячи всіх у штурмові загони. Відсутність евакуаційних команд призводить до того, що поранених забирати з поля бою нема кому.
Раніше повідомлялося, що навіть українські військові ставляться до ворожих солдатів краще за командування армії РФ, наприклад, 24 серпня та за кілька днів до цього військовослужбовці ДПСУ на Покровському напрямку взяли у полон 9 окупантів, надали їм необхідну медичну допомогу та поділилися водою.
Останні новини
Україну накриє аномальна спека: де прогріється повітря до +38°C, і в яких регіонах можливі грози
14:21У Кремлі захотіли "внести ясність" щодо ролі США у зусиллях після закінчення війни РФ проти України
13:52РФ завдала удару по центру Запоріжжя, постраждали мирні громадяни, спалахнула пожежа – Іван Федоров
12:58Зеленський отримав докази підготовки Білорусі до наступу та різко звернувся до режиму Лукашенка
10:01