25 червня 2025, 07:15

На Херсонщині Bayraktar TB2 ВМС ЗСУ спалив катер Чорноморського флоту РФ разом із десантом

Хоробрі українські моряки продовжують зачищати Херсонську область від окупантів, відправляючи ворожі катери та кораблі на дно.

Автор: Павел Приходько

На Херсонщині Bayraktar TB2 ВМС ЗСУ спалив катер Чорноморського флоту РФ разом із десантом

24 червня стало відомо, що бійцям Військово-Морського флоту ЗСУ, використовуючи Bayraktar TB2, вдалося потопити катер Чорноморського флоту РФ на заході Херсонщини.

Відео успішної операції ВМС опублікували у Telegram-каналі "Україна 365".

На записі можна помітити, як ворожий десант завантажується на транспорт на березі, у наступному кадрі показано попадання, ймовірно, боєприпасу MAM-L. Далі підбитий катер окупантів догоряє та йде на дно.

"Дякую військовим морякам за хорошу роботу. Разом до перемоги", - написав командувач Військово-Морських сил України, віце-адмірал Олексій Неїжпапа.

ВМС ЗСУ також вдалося збити 20 ворожих БПЛА SHAHED-136.

Нагадаємо, 21 червня Dialog.UA повідомляв, що окупантів із 24-го мотострілецького полку відправляють на штурм на електросамокатах біля Олешок Херсонської області.

Раніше, 5 червня, російська авіація двічі скинула КАБи на будівлю Херсонської ОВА, повністю її зруйнувавши.

Останні новини