Окупанти хочуть вибити ЗСУ з Торецька: в ISW розповіли про бої за місто
Армія Путіна досі намагається взяти під свій повний контроль Торецьк.
Z-військори запевняють, що ЗС РФ просунулися на північний захід від Кримського та на північ від Дружби.
Аналітики з Інституту вивчення війни озвучили ситуацію у Торецьку та навколо нього станом на 3 березня.
Так, 2 та 3 березня, армія Путіна атакувала позиції ЗСУ на захід від Торецька у районі Щербинівки. При цьому російські воїнкори пишуть і про контратаки українських сил із самої Щербинівки та з півночі від шахти "Торецька".
Командири українських батальйонів заявляють, що ворог намагається взяти в оточення ЗСУ у місті, атакуючи населені пункти на флангах. Ворог намагається просунутися якнайдалі вперед не тільки пішки, але й використовує для цієї мети бронетехніку, машини, мотоцикли й електроскутери.
В ISW повідомляють, що у районі Щербинівки діють підрозділи 381-го артполку та 238-а артбригада.
Також вище командування ЗС РФ вирішило перекинути підрозділи 8-ї армії з Курахівського напрямку у район Торецька.
Вже вчора український військор Костянтин Машовець заявив про те, що підрозділи 8-ї армії РФ вже помічені у районі Торецька та Костянтинівки.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що аналітики з ISW попереджали про можливе перекидання підкріплення ЗС РФ у район Торецька.
Останні новини
У Києві чути вибухи від касетних боєприпасів, розкиданих БПЛА РФ: в області ліквідовано пожежу
12:37Вперше за 100 днів правління Трампа: Білий дім анонсував новину, пов'язану зі зброєю для України
09:33Влада РФ стурбована найбільшим дефіцитом бюджету: дірка перевищує часи пандемії – The Moscow Times
09:27