Командири страчують російських військових прямо на фронті: ЗМІ дізналися, що відбувається в армії РФ
Анархія у лавах російської армії поширилася і практика позасудових страт, які здійснюють командири за різні провини.

Російські військові продовжують скаржитися на масові випадки так званого "обнулення" з боку командування. На фронті просто відбуваються позасудові страти військовослужбовців командирами за різні провини. Найчастіше таких страчених згодом оголошують зниклими безвісти. Фрагмент відео публікує телеграм-канал "Україна 365".
У соціальних мережах з'явилася нова відео, на якому російський військовий скаржиться, що ротний з позивним "Піжон" вже стратив таким чином кількох його товаришів по службі та може також стратити його самого. Автор ролика просить не вважати його зниклим безвісти у разі, якщо він перестане виходити зв'язок.
"Якщо ви не зрозуміли, чому влада РФ заборонила на фронті гаджети, то ось тому, щоб така інформація не потрапляла до ЗМІ", - коментує відео автор Telegram-каналу "Сіяч вітру".
Раніше Dialog.UA писав, що російські військові повідомляють про нові втрати на фронті, де ЗСУ ліквідували цілий підрозділ окупантів.
Останні новини
Стало відомо, скільки українців вважають себе азартними людьми: результати дослідження Мінцифри
15:54У Краснодарському краї горить нафтобаза, на ТОТ вражені мости, у Криму дорогі РЛС – Генштаб ЗСУ
13:22