Мінус 50 окупантів: на Донбасі HIMARS завдав удару по полігону ЗС РФ – ЗМІ публікують кадри
У Донецькій області ЗСУ за допомогою HIMARS завдали удару по ворожому полігону – багато загиблих окупантів.

Сьогодні, 17 вересня, у Мережі з'явилися кадри (увага, 18+) із окупованої частини Донецької області.
Z-канали пишуть про те, що удару було завдано за допомогою РСЗВ HIMARS, інформує канал "Україна 365".
Також джерело пише про те, що на концерт до Кобзона одразу вирушило 50 окупантів.

Це не перший випадок, коли HIMARS приходить у гості до окупантів.
Хто тренувався на полігоні та які війська там були, невідомо.
Тим часом співробітники Human Rights Watch пишуть, що з 2022 року в Україні загинуло та поранено понад 1 млн людей: як росіян, так і українців. При цьому кількість загиблих серед мирного населення мало змінилася.
За даними Генштабу України, минулої доби в Україні було ліквідовано близько 1200 окупантів.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що на Курщині українські сили можуть заманити ворожі війська у пастку.
Останні новини
У США українки стали тріумфаторами найпрестижнішого міжнародного конкурсу краси Mrs. Globe 2026
15:38НБУ запроваджує нові правила поповнення карток через термінали: що зміниться в Україні з 26 червня
15:01Ультиматум Зеленського спрацював: у Білорусі відключили ретранслятори РФ, "Шахеди" більше не літають
14:42Армія РФ завдала удару по центру Конотопу – пошкоджено кінотеатр, важко поранено мирних жителів
14:12