25 червня 2024, 07:39

Три великі осередки загоряння: у Мережі з'явилися супутникові знімки Центру космічного зв'язку у Вітіно

Супутникові знімки зафіксували потужні осередки загоряння на території Центру дальнього космічного зв'язку ПКС РФ у селі Вітіно у Криму.

Три великі осередки загоряння: у Мережі з'явилися супутникові знімки Центру космічного зв'язку у Вітіно

Пізно ввечері 23 червня ЗСУ завдали прицільних ударів по військовому об'єкту у селі Вітіно, де розташований великий Центр зв'язку МО РФ. Спочатку у Мережі з'явилися супутникові знімки поганої якості, але вже вчора ввечері у доступі були і фото з Planet Labs.

Журналісти програми "Схеми" від "Радіо Свобода" виклали фото хорошої якості, де видно наслідки прильотів по військовому об'єкту у Вітіно.

Військова база у Вітіно є дуже важливою для МО РФ у плані космічного та супутникового зв'язку.

Експерти заявили, що на базі у Вітіно розташована система супутникового спостереження "Ліана". До цієї ж системи входить одразу два супутники "Лотос" і "Піон-НКС".

Військовий експерт Анатолій Храпчинський заявив, що останній супутник використовується МО РФ для збору інформації для морської розвідки.

Ці ж супутники МО РФ активно могло використовувати для керування супутниками у загальній системі "ГЛОНАСС", а також для супутникових систем РЕБ, щоб пригнічувати сигнали супутників "ворожих" країн.

На супутникових знімках можна побачити три осередки пожеж на території військового об'єкта.

23 червня Крим опинився двічі під вогнем ЗСУ. Вдень були атаковані військові об'єкти на території Севастополя, а вже пізно ввечері Вітіне та ще низка населених пунктів, де базуються окупанти.

Раніше у Мережі з'явилися кадри військових об'єктів у Вітіному, по яких ЗСУ завдали серію прицільних ударів.

Нагадаємо, Z-військкор Сапоньков розповів про російську ракету, що вибухнула на пляжі у Севастополі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини